2019. Augusztus 22. Menyhért, Mirjam

MENÜ

Önkormányzat

Polgármesteri Hivatal

Intézmények

Gazdasági Társaságaink

Környezetvédelem
 


Vagyongazdálkodás
   Panoráma

Hirdetés
Digitális közműtérkép, közmű-alaptérkép rendelés
Hivatali telefonköny és e-mail jegyzék
Körzetszám: 22

E-mail használata: név@pmhiv.szekesfehervar.hu

  szoba   telefon fax email cím
Tisztségviselők   Városház tér 1.         
Dr. Cser-Palkovics András   polgármester 537 100 316-569 polgarmester
Dr. Bóka Viktor 34 jegyző 537 103 316-569 jegyzo
Brájer Éva 31/a alpolgármester 537 101 316-569 brajer.eva
Égi Tamás  32/a alpolgármester  537 116
102
537-210 egi.tamas 
Róth Péter 33 alpolgármester  537 204 537-226 roth.peter 
dr. Kovács Adrien 31/2 aljegyző 537 120   drkovacs.adrien
Tanácsadók            
Csanády László 34 szem.titkár 537 256 316-569 csanady.laszlo 
Deák Ferenc 34   537 105   deak.ferenc
Fűrész István 34   537 227    
Szombati Orsolya 34         szombati.orsolya
Közvetlenül jegyzői irányítással   Városház tér 1.        
Gál Péter Pál 49   537 604   gal.peter
Kulcsár Mihály 49   537 604   kulcsar.mihaly
Jegyzői Kabinet            

Közterület-felügyelet

  Városház tér 2. II. em.       kozterulet
Nagypál Róbert 17 irodavezető 537 181
129
Fax:
537-127
nagypal.robert
Balog Enikő 19 közterület- felügyelő 537 127   balog.eniko 
Berta Zsolt János 20 közterület- felügyelő 537 126    
Bíró József 19 közterület- felügyelő 537 127   biro.jozsef
Búsi Sándor 20 közterület- felügyelő 537 126    
Gál László 20 közterület-felügyelő 537 126    
Horváth Balázs 20 közterület-felügyelő 537 126    
Krizsa Zsolt 20 közterület-felügyelő 537 126    
Kunyik Gábor 20 közterület-felügyelő 537 126    
Molnár Csaba 20 közterület- felügyelő 537 126    
Molnár Róbert 20 közterület- felügyelő 537 126    
Sztányi Antal 20 közterület-felügyelő 537 126    
Tóth Ferenc 20 közterület- felügyelő 537 126   toth.ferenc
Tóth Gábor 20 közterület-felügyelő 537 126    
Varga József 20 közterület- felügyelő 537 126    
Varjaskeri Előd Tamás 20 közterület-felügyelő 537 126    
Zölei Richárd 20 közterület-felügyelő 537 126    
Ellenőrzési Iroda            
Rakoncza Mihály Fsz.9 irodavezető 537 187   rakoncza.mihaly
Farkas Erika Fsz.10   537 601   farkas.erika
Fekete István Fsz.11   537 254   fekete.istvan
Győrfi Orsika Fsz.11   537 297   gyorfi.orsika
Szabó  Miklós Márton Fsz.10   537 601   szabo.miklos
Vörös Csaba Fsz.10   537 601   voros.csaba
Főépítészi iroda   Városház tér 1. fsz.        
Lantay Attila 2 főépítész 537 228   lantay.attila
Dr. Perényiné Müller Judit 3/1   537 206   muller.judit
Sagát Ágnes 3/1    537 114    sagat.agnes
Horváth Krisztina 3/1    537 205    horvath.krisztina
Kun Tímea 3/1   537 124   kun.timea
Ötvös Ildikó 3/1   537 205   otvos.ildiko

Humán Erőforrás Gazdálkodási és Koordinációs Főosztály

  Városház tér 1.         
Pápai Erzsébet 47/a főosztályvezető 537 194   papai.erzsebet
Kötél Dénesné  34 polgármesteri titkárnő 537 100 316-569 kotel.denesne
Mosberger Fruzsina   titkárnő 537 227   mosberger.fruzsina
Méhes Mónika   alpolgármesteri tanácsadó 537 101   mehes.monika 
Szabó Gerő   alpolgármesteri titkár 537 101   szabo.gero
Szabó Bakos Györgyné   alpolgármesteri titkárnő 537 102   szabobakos.gyorgyne 
Gerencsér Ágnes   alpolgármesteri titkárnő 537 105 537-226 gerencser.agnes 
Lippné Listár Beáta 34 polgármesteri titkárnő 537 100 316-569 listar.beata 
Kosztics Ágnes 34 jegyzői titkárnő 537 103 316-569 kosztics.agnes
Lukácsovics Lászlóné     537 100
103
   
Személyügyi iroda   Városház tér 1. I. em.        
Mazzag Károlyné dr.  47/c   537 189   mazzag.karolyne
Mátó Eszter 47/b   537 148   mato.eszter
Jakab Rózsa 47/c   537 189   jakab.rozsa
Gondnokság   Városház tér 1.         
Lukács Levente C irodavezető  537 107   lukacs.levente 
Buthy Lászlóné  A telefonközpont  537 200    
Csuti László  A Városház tér 2. porta 537 113    
Horváth Zsolt A   537 268    
Kelemen Zoltán  A Városház tér 2. porta 537 113    
Kiss Lászlóné B   537 272    
Lincz Ferencné  B   537 271 537-164 lincz.kati
Molnár Zoltán A   537 268    
Nagy Ferenc A   537 268    
Paizs Csaba A Városház tér 1. porta 537 112    
Szekszárdy Tamás A Városház tér 1. porta 537 112    
Tálas József A   537 268    
Takarítók A   537 235    
Közgyűlési iroda   Városház tér 1. I. em.        
Laczi Zoltán 40  irodavezető 537 157 537-225 laczi.zoltan
Pintér Júlia 41   537 135   pinter.julia
Faragóné Fister Aranka 38/b   537 237   faragone.aranka
Farkas Katalin 38/b   537 211   farkas.katalin 
Hiedl Helga 39   537 132   hiedl.helga
Lehota Lászlóné  41   537 135   lehotane.eszter
Réti Györgyné 42   537 136   retine.agnes
Török Ferencné Hollósi Sára 42   537 136   hollosi.sara
Durmics Andrea 38/b   537 648   durmics.andrea
 Iktató   Városház tér 1. fsz.      központi fax  
           314- 264  
Pappné Sumits Szilvia 29/A   537 213    
Pap Györgyi 28   537 214   pap.gyorgyi
Otta Ferenc 26 sokszorosítás 537 215    
Bocskáné Csordás Anett     537 213   csordas.anett
Mészáros Lászlóné 29/A   537 213   meszaros.laszlone
Jogi Főosztály   Városház tér 1. I. em.         
dr. Banizs Beáta 31/4   537 180   banizs.beata 
dr. Erdélyi Éva 15   537 635   erdelyi.eva 
dr. Faddi Tímea 31/5   537 246   faddi.timea
dr. Gráczer Adrienn 31/5   537 640   graczer.adrienn
dr. Kulák Andrea 31/3   537 639   kulak.andrea
dr. Pajor-Nagy Noémi 31/3   537 220   pajornagy.noemi 
dr. Pollard Anita 31/5   537 299   pollard.anita
Jandrók Ágota  31/2   537  120    jandrok.agota 
Közbeszerzési Iroda   Városház tér 1. II. emelet        
dr. Bárdos Katalin 38 irodavezető 537 295 537-160 bardos.katalin
Bajcsy Erzsébet 36   537 644   bajcsy.erzsebet
Gráczerné Takács Mariann 37   537 179   graczerne.mariann
Ébner Balázs 36   537 150   ebner.balazs
Izsó Gertrúd 37   537 186   izso.gertrud
Szentgyörgyi László 36   537 296   szentgyorgyi.laszlo
Vagyongazdálkodási Iroda   Városház tér 1. II. emelet        
Dr. Végsőné Nagy Andrea 61/1 irodavezető 537 258   vegsone.andrea
Bóbis Ildikó 62   537 264   bobis.ildiko
Braun Tímea 63/a   537 612   barun.timea
Cseh-Bognárné Sellei Ildikó 63/a   537 190   csehbognarne.ildiko
Darócziné dr. Nagy Éva 63/a   537 149   daroczi.nagy
Kissné Mohácsi Éva 62   537 276   mohaeva
Landiné Horváth Éva 61/2   537 121    landine.eva
Mezei Judit 61/2   537  253   mezei.judit
Somogyi Zsuzsanna 63/a   537 611   varga.zsuzsa
Hatósági Főosztály            
Kincses Zsolt Dávid 65 főosztályvezető 537 118   kincses.zsolt
Anyakönyvi és Vállalkozásigazgatási Iroda   Városház tér 2.        
Csordásné Wurczinger Mária 1 irodavezető 537 239   wurczinger.maria
Gróber-Ambrus Renáta 10   537 643   ambrus.renata 
Bakiné Szőke Valéria 6 anyakönyvvezető 537 208    
Bárándi Lászlóné 9   537 274   barandi.laszlone
Bikárdi Zoltánné 1 iktatás 537 265   bikardi.zoltanne 
Erősné Komáromi Gyöngyi 5 anyakönyvvezető 537 207    
Kern Klára Rózsa 9   537 641   kern.klara 
Polgárné Takács Krisztina 7 anyakönyvvezető 537 209    
Neuwelt Ildikó 5   537 273   neuwelt.ildiko
Varga Klára Zsuzsanna 8/2   537 642   varga.klara 
Építésigazgatási iroda   Városház tér 1. fsz.        
Tóth Anita 13 irodavezető 537 178 537-233 toth.anita
Boros Anna Mária 8   537 236   boros.annamaria
Czakó Laura 15   537 255   czako.laura
Demes Edit 8   537 175   demes.edit
Erdélyi Veronika 7   537 177   erdelyi.veronika
Endes Szabolcs 8   537 236   endes.szabolcs
Fazekas Marianna 12   537 175   fazekas.mariann
Friesenhahn Péterné  16   537 232   friesenhahnne.agota
Kocsis Orsolya 12   537 175   kocsis.orsolya
dr. Kovács Nikolett 15   537 255   kovacs.nikolett
Jáger-Lőrincz Orsolya 6   537 176   lorincz.orsolya 
Mohai Beáta 13   537 178   mohai.beata
Nagy Zsófia 6   537 176   nagy.zsofia
Sáfárné Takács Beatrix 16   537 232   safarne.bea
Sudár Beatrix 8   537 236   sudar.beatrix
Szalai-Horgos Boglárka 6   537 177   szalaihorgos.boglarka
Tóthné Alföldi Anna 12   537 175   tothne.anna
Veres Katalin 15/a   537 231   veres.kata
Igazgatási Iroda   Városház tér 2.         
Werger Éva 12 irodavezető 537 109   werger.eva
Borbély Ildikó 13   537 195   borbely.ildiko
Kis Regina 13 mezőgazdasági ügyek 537 621   kis.regina
Szilágyi Gyöngyi  12   537 638   szilagyi.gyongyi
Ügyfélszolgálat   Kossuth u.         
Goncsegina Gabriella   ügyfélszolgálat 537 647    
Kötél Dénes   ügyfélszolgálat 537 244    
Tilhof Anikó   ügyfélszolgálat 537 217    
Vágó Árpád   ügyfélszolgálat 537 219   vago.arpad
Varga Gabriella   ügyfélszolgálat 537 243    
Varga -Joó Márta   ügyfélszolgálat 537 242   varga-joo.marta
Környezetvédelmi Iroda   Városház tér 2.         
Kálmán Lilla   irodavezető 537 163   kalman.lilla
Oláh Krisztina     537 170   olah.krisztina
Radics Józsefné     537 131   radics.zsuzsanna
Szántó Ilona     537 637   szanto.ilona
Tóbiás Krisztián     537 646   tobias.krisztian
Grigalavicius Petra     537 170   grigalavicius.petra
Szociális ellátási és gyermekvédelmi iroda   Városház tér 1. fsz.         
Fax         537-159  
Gremsperger Ágnes 67/A   537 141   gremsperger.agnes
Katkó Eszter 67/A   537 188   katko.eszter 
Németh László  65   537 145   nemeth.laszlo
Pap Gábor 22   537 605   pap.gabor
Papp Bálint 66   537 263   papp.balint 
Péter Éva 66   537 166   peter.eva
Südi Gabriella 65   537 145   sudi.gabriella
Szijjártó Zsuzsanna 22   537 151   szijjarto.zsuzsanna
Marosvölgyi Zsuzsanna 68   537 218   marosvolgyi.zsuzsanna 
Adóiroda   Várkörút 1/A.         
Déri László 5 irodavezető 537 281 537-277 deri.laszlo
Lukács Istvánné 4   537 284    
Bercsikné Kovács Éva 10   537 280   bercsikne.eva
Bertáné Varga Katalin 1   537 286   bertane.katalin
Berzéthy Ágnes 7/a   537 282   berzethy.agi
Borosné Kocsis Erika 3   537 283   kocsis.erika
Csiszér Mária 10   537 280   csiszer.maria 
Dr. Kovács Anikó 3   537 283   kovacs.aniko
Fodor József 3   537 294   fodor.jozsef
Göndöcs Szilvia 6   537 288   gondocs.szilvia
Horváth Márta 4   537 284   horvath.marta
Horváth-Briski Valéria 1   537 286   briski.valeria
Kállai Viktor 4/a   537 291   kallai.viktor
Kostyál Ágnes 9   537 279   kostyal.agnes
Kőszegi-Moór Marianna 4/a   537 291   koszegi-moor.marianna
Komárominé Ligeti Ágota 8   537 285   ligeti.agota
Molnár István 4/A   537 289   molnar.istvan
Nagy Eszter 7/A   537 290   nagy.eszter
Nyékiné Kőszegi Krisztina 8   537 269   nyekine.krisztina 
Paksi Péterné  9   537 279   paksi.peterne
Pápai Mariann 2   537 278   papai.mariann
Pilaszanovich Pálné 2   537 278   pila.palne
Schnierer Emőke 7/a   537 290   schnierer.emoke
Oláh Melinda 9   537 279   olah.melinda
Tőke Zsolt 6   537 288   toke.zsolt
Varga Csaba 6   537 288   varga.csaba
Vidáné Szűcs Éva 7   537 282   szucs.eva
Wéninger Andrásné  7   537 282   viasz.erzsebet
Humán Szolgáltatási Igazgatóság   Városház tér 1. I. em.        
Móricz Zsuzsanna 52 igazgató 537 266   moricz.zsuzsanna
Bartyik-Végh Dalma 51   537 110   vegh.dalma
Stroblné Fehér Erzsébet 54   537 152   feher.erzsebet
Gombaszögi Nóra     537 261   gombaszogi.nora
Kovács Antal 54   537 152   kovacs.antal
Közművelődési és Rendezvényszervező Iroda   Városház tér 1.        
Pálóczy Renáta 55 irodavezető  537 198   paloczy.renata

Halász Etelka

 

nemzetközi kapcsolatok 

537

196

 

halasz.etelka

Halmi-Tóth Mónika 55   537 196   halmitoth.monika
Koloszárné Horinka Valéria 55   537 153   koloszarne.valeria
Egészségügyi, Oktatási és Szociális intézményi iroda   Városház tér 1. I. em.        
dr. Solymos Krisztina 46 irodavezető 537 143   drsolymos.krisztina
Bakos Erika 43   537 262   bakos.erika
Pallag Ildikó 43   537 262   pallag.ildiko
Pravetz Antalné 43   537 119   pravetz.erika
Tóthné Szabó Krisztina 43   537 119   tothne.krisztina
Civil, Ifjúsági és Sportiroda   Városház tér 1. fsz.        
Zentai Zsolt   irodavezető 537 197   zentai.zsolt
Arany- Magyar Kinga     537 197   am.kinga
Dr. Nagyné Ferenczy
Eleonóra
    537 247   ferenczy.nora
Gombosné Kis Edit     537 197   kis.edit
Heim Ildikó     537 197   heim.ildiko

Magony Tamás

4

ügyintéző (sportügyek)

537

247

 

magony.tamas

Végvári Anita 3   537 247   vegvari.anita

Kommunikációs Iroda

 

 

 

 

 

 

Csordás Csilla     537 134   csordas.csilla

Havasi Tímea

 

 

537

234

 

havasi.timea

Stettler Zsuzsanna

 

sajtó ügyek

537

134

 

stettler.zsuzsanna

Simon Erika     537 134   simon.erika
Borsos Eszter     537 134   borsos.eszter
Városfejlesztési és üzemeltetési Igazgatóság   Városház tér 2.        
dr. Sebe Lászlóné 17 titkárnő 537 115 316-569 sebe.laszlone
Közlekedési Iroda   Városház tér 2. II. em.        
Fax         537-230  
Nagy Zsolt 14 irodavezető 537 173   nagy.zsolt
Farkas Zoltán 14   537 645   farkas.zoltan
Halász Anikó 14   537 173   halasz.aniko
Horváth János 15   537 171   horvath.janos
Járja Krisztina 14   537 645   jarja.krisztina
Juhászné Viniczai Ágnes 16   537 292   viniczai.agnes
Oláh András 14   537 270   olah.andras
Ragyamoczky Vince 15   537 171   ragyamoczky.vince
Süveg-Bárány Orsolya 14   537 172   barany.orsolya
Városüzemeltetési Iroda és Közműellátási Iroda            
Laczi Péter 21 irodavezető 537 130   laczi.peter
Bessenyei Győző     537  123   bessenyei.gyozo
Gergelyné Katona Erika 23   537 185   gergelyne.erika
Dolezsál Károly     06/70 6699003    
Garamvölgyi Zoltán     06/70 6699004    
Krainhoffer József     06/70 4588462    
Látrányi András     06/70 4588463    
Mohos László     06/70 4588465    
Nikl Mária     06/70 6699005    
Urbán Ferenc     06/70 4588461    
Beruházási iroda   Városház tér 2. II. emelet        
Fax         537-293  
Ötvös Krisztián 22 irodavezető 537 184   otvos.krisztian
Ádám László Zoltán 22   537 184   adam.laszlo
Gorzás Adrienn 24   537 183   gorzas.adrienn
Kardos Ádám 24   537 146   kardos.adam
Katona Péter 22   537 161   katona.peter
Kozma Veronika 17   537 125   kozma.veronika
Tőke Józsefné 22   537 147   csukas.piroska
Tarkó Edit     537 245   tarko.edit
Zareczky Ilona 23 műszaki ellenőr 537 267   zareczky.ilona
Gazdasági Igazgatóság   Városház tér 1. II. emelet        
Mészárosné Jasztrapszky Regina 60/1/A igazgató 537 169   meszarosne.regina

Monostori Györgyné

60/1/B

 

537

122

 

monostori.marta

Költségvetési iroda   Városház tér 1. II. emelet        
dr. Nyuliné Katona Ildikó 60/5   537 221   katona.ildiko
Haukiné Szabó Rózsa 61   537 250   szabo.rozsa
Nagyné John Ágnes 61   537 250    
Hofpárné Erős Ilona 60/5   537 221   hofparne.ilona
Kaviczki Mariann 60/5   537 221   kaviczki.mariann
Móricz Károly 60/4   537 216   moricz.karoly
Törökné Szabó Tünde 60/4   537 216   torokne.tunde
Darányi Ágnes 60/4   537 252   daranyi.agnes
Pénzügyi iroda   Városház tér 1. II. emelet        
Kocsis-Jutka István 60/1/C irodavezető 537 224   kocsis.istvan
Asbóth- Barta Beatrix 60/8/c   537 229   asboth-barta. Beatrix
Eper Márta 60/3   537 165   eper.marta
Fekete Erika 60/7   537 182   fekete.erika
Hézl Brigitta 60/4   537 624 312-291 hezl.brigitta
Huszár Ivett 60/8/A   537 192   huszar.ivett
Kaiser Erika 60/8/B   537 223   kaiser.erika
Kissné Kalamár Ildikó 60/6   537 168   kalamar.ildiko
Kiszely Csabáné 60/7   537 182   kiszelyne.gabi
Kőszegi Mihályné 60/3   537 117   koszegine.judit
Makádiné Kádár Elvira 60/7   537 165   kadar.elvira
Molnár Ferencné  60/8/C   537 229   molnarne.erika
Poscherné Horváth Krisztina 60/8/A   537 192 537-192 poscherne.krisztina
Szendreiné Kajdi Andrea 60/6   537 259   kajdia 
Szűcsné Tőke Hajnalka 60/7   537 167   szucsne.hajnalka
Tildi Eszter 60/6   537 259   tildi.eszter
Trifunov Tímea 60/7   537 167   trifunor.timea
Pályázati Iroda   Városház tér 1. I. emelet        
Balogh Ágnes 64    537 609   balogh.agnes
Horváthné Gali Ildikó 64    537 610   gali.ildiko
Ortner Alíz Virág 64   537 191   ortner.aliz
Krecsmár Zsuzsanna 64   537 248   krecsmar.zsuzsanna


Oldal küldése emailben    Oldal nyomtatása




Adóiroda

Ügyfélszolgálat

Főépítészi Iroda

Ügyintézés
   Webkamera

Belépés
Bejelentkezés az ügyfélkapun keresztül


Hírek